Svatby


Berte prosím, tento ceník spíše orientačně, jako návrhy, snažíme se naše služby nabízet zákazníkům přímo na míru. Cena se muže s vašimi přáními měnit, jak nahoru, tak i dolu. Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám vaše představy, budeme se těšit  ;)

1. Baliček Klasik- "od příprav po oslavu"

Obsah: přípravy, svatební detaily, momenty z příjezdu, obřad, gratulace, skupinové fotografie, portréty novomanželu z místa obřadu, tradice, hostina, výzdoba, krájení dortu, portréty novomanželu v místě hostiny, momentky z oslavy, případně první tanec.

Nabídka: cca 7 hodin focení - 150 upravených fotografii, dle Vašeho výběru z náhledů, v elektronické podobě v maximálním rozlišení v nejvyšší tiskové kvalitě (barva/ČB verze+ 8x koláž tzn. celkem 316 fotografií ).

K dispozici budete mít všechny podařené náhledy pro Váš výběr.

Cena 14 500,- Kč

2. balíček Klasik PLUS " celý den"

Obsah: přípravy, svatební detaily, momenty z příjezdu, obřad, gratulace, skupinové fotografie, potréty novomanželu z místa obřadu, tradice, hostina, výzdoba, krájení dortu, portréty novomanželu v místě hostiny, první tanec, momentky s oslavy.

Nabídka: cca 10 hodin focení - 220 upravených fotografii, dle Vašeho výběru z náhledů , v elektronické podobě v maximálním rozlišení v nejvyšší tiskové kvalitě (barva/ČB verze+ 10x koláž tzn. celkem 460 fotografií ).

K dispozici budete mít všechny podařené náhledy pro Váš výběr.

Cena 17 500,- Kč

3. Balíček Basic PLUS "obřad a hostina"

Příjezd na místo svatby, obřad, gratulace, společné fotografie, portréty novomanželu, tradice, hostina, výzdoba, svatební detaily, první společné jídlo, krájení dortu- pokud následuje po úvodní hostině.

Nabídka: cca 4 hodiny focení - 110 upravených fotografii, dle Vašeho výběru z náhledů , v elektronické podobě v maximálním rozlišení v nejvyšší tiskové kvalitě (barva/ČB verze+ 5x koláž tzn. celkem 230 fotografií ).

K dispozici budete mít všechny podařené náhledy pro Váš výběr.

Cena 11 500,- Kč

4. Balíček Basic

Obřad, gratulace, společné fotografie, portréty novomanželu z místa konání obřadu.

Nabídka: cca 2 hodiny focení - 70 upravených fotografii, dle Vašeho výběru z náhledů , v elektronické podobě v maximálním rozlišení v nejvyšší tiskové kvalitě (barva/ČB verze+ 3x koláž tzn. celkem 146 fotografií).

K dispozici budete mít všechny podařené náhledy pro Váš výběr

Cena 9 500,- Kč.


Doprava Praha 4 a okolí v ceně balíčku (jinak 10 Kč/km měřeno z Kunratic).